Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
GRA TERENOWA. SKRYTKI W SZYNWAŁDZIE PDF Drukuj Email

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do udziału w grze terenowej. Tym razem skrytki zostały ukryte na terenie Szynwałdu.

Współrzędne geograficzne:
N 49°58’59.0″
E 21°06’49.7″

WSKAZÓWKA:
Kap… na Japonii.

Długość trasy: ok. 2 km.

 
GRA TERENOWA. SKRYTKI W POGÓRSKIEJ WOLI PDF Drukuj Email

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie ponownie zaprasza do udziału w grze terenowej. Tym razem pięć skrytek zostały ukryte na terenie Pogórskiej Woli.

Współrzędne geograficzne:
N 50º 0′ 46.014″ E 21º 9′ 14.238″

WSKAZÓWKA:
Niebieski kamień u stóp św. Floriana

 
WEEKENDOWA GRA TERENOWA – SKRZYSZÓW – współrzędne i zasady PDF Drukuj Email

 

Co to jest Weekendowa gra terenowa?
W skrócie – połączenie questingu i geocachingu. Wyobraźmy sobie, że gmina Skrzyszów jest planszą do gry, a osoby chętne wziąć udział w rozgrywce – kolorowymi pionkami, których celem jest odnalezienie wszystkich skrytek i ułożenie hasła.

Co jest potrzebne do gry?
Telefon komórkowy (typu smartfon) z zainstalowaną aplikacją Mapy i dostępem do Internetu bądź inny lokalizator GPS. Prosimy o zabranie ze sobą długopisu/ołówka oraz notatnika/kartki papieru.

Jak grać?
1. Wejdź na: www.gcb-skrzyszow.pl lub www.skrzyszow.pl.
2. W artykule dotyczącym gry w danej miejscowości znajdź współrzędne geograficzne (patrz poniżej strony); artykuł pojawi się w piątek tuż przed weekendem z grą, w godzinach popołudniowych.
3. Wpisz współrzędne geograficzne do aplikacji Mapy (okienko: Wyszukaj) i wciśnij szukaj. WAŻNE: współrzędne muszą zostać dokładnie przepisane!
4. Udaj się w miejsce wskazane na mapie i znajdź skrytkę, w której umieszczone zostaną informacje o kolejnej lokalizacji/kryjówce.
5. Po zapoznaniu się z informacjami i odnotowaniu znalezienia skrytki w Dzienniku (data, imię lub nick), odkładamy pojemnik na miejsce, aby kolejni uczestnicy mogli wziąć udział w grze. Pamiętajmy także, że niczego nie zabieramy ze skrytki!
6. Dobrze się baw i zachowaj ostrożność. Pamiętaj także, żeby zachowywać się godnie w miejscach, w których ukryte są skrytki.

Hasło?
W wybranych skrytkach umieszczone zostaną części hasła (np. sylaby), które po połączeniu utworzą tajemnicze słowo/słowa. Prosimy o przesłanie go na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dla osób które wezmą udział w grze czekają nagrody rzeczowe. W imieniu osób niepełnoletnich zgłoszenia przesyłają rodzice bądź opiekunowie prawni.

Współrzędne geograficzne Weekendowej gry terenowej w Skrzyszowie (4-5 lipca br.):
N 49º 59′ 41.365″ E 21º 3′ 33.161″
Wskazówka: skrytka znajduje się przy 5 drzewie od wejścia.

 
Wakacje z GCKiB PDF Drukuj Email

 
(Nie)mundurowy Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

W tym roku Mundurowy Dzień Dziecka w gminie Skrzyszów nie odbędzie się ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną. Dzieci nie będą mogły również odwiedzić Urzędu Gminy jak to było do tej pory, ale to nie znaczy, że wszystko stracone, gdyż… Samorząd Gminy Skrzyszów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele instytucji gminnych, strażacy, nauczyciele, służby mundurowe – WSZYSCY pragną złożyć dzieciom życzenia. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci są zmęczone siedzeniem przed ekranami komputerów, w związku z czym, postanowiliśmy zachęcić je do aktywnego wypoczynku. Przygotowaliśmy specjalny film: zobacz tutaj Aby wziąć w nim udział, należy obejrzeć film, odpowiedzieć na pytanie i przesłać odpowiedź na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania. Odbędzie się ono na żywo 4 czerwca o godzinie 17.00, za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Jednocześnie można będzie obejrzeć relację z tego wydarzenia na stronie Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).
Wśród nagród znajdą się:
– 10 voucherów do Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie (park linowy),
– 10 voucherów do parku trampolin FlyPark Tarnów,
– dmuchany zamek na własnym ogrodzie – 2 h,
– 3 x rolki,.
– hulajnoga elektryczna.
Zapraszamy do udziału!

Karta zgłoszeniowa uczestnika

Regulamin


 
Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszego wieloletniego pracownika PDF Drukuj Email

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 maja 2020 r. zmarła po długiej i ciężkiej chorobie MAŁGORZATA CHWISTEK, wieloletni pracownik i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 15.05.2020 r. w Kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Skrzyszowie.

O godz. 14.30 rozpocznie się Różaniec w intencji Zmarłej, a o godz. 15.00 Msza Św., po której nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku. 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 109

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie

Joomla extensions by Siteground Hosting