Vsmart Extensions
Konkurs fotograficzny-"Gmina Skrzyszów w obiktywie
PDF Drukuj Email

GMINA SKRZYSZÓW W OBIEKTYWIE

zobacz galerię...

Projekt "Kronika internetowa: czerpać z przeszłości dla przyszłości", zrealizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w obrębie programu "Rzeczpospolita Internetowa" , składał się z trzech elementów, z których jeden to konkurs fotograficzny "Gmina Skrzyszów
w obiektywie". Plon tego konkursu znalazł się w kolejnej publikacji GCKiB, wydanej w marcu 2008 pod takim właśnie tytułem.

Konkurs adresowany był do wszystkich, którzy swoje pasje i zainteresowania wiążą ze sztuką fotografii. Tematem konkursu były "Ulubione i najpiękniejsze - miejsce, pejzaż, budynek w gminie oraz portret".
Nadesłano ponad 120 prac. Jury pod przewodnictwem tarnowskiego fotografika Tadeusza Koniarza przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: I miejsce - Karolinie Mazur i Agnieszce Robak, II miejsce - Krzysztofowi Chwistkowi i Grzegorzowi Królowi, III miejsce - Jakubowi Barnasiowi. Wyróżnieni zostali: Bożena Niemiec, Hubert Burzawa, Jakub Barnaś (za drugie zdjęcie) oraz Karolina Mazur i Agnieszka Robak (za drugie zdjęcie).
Spośród wszystkich fotografii zgłoszonych na konkurs Jury wskazało 60 najlepszych, które złożyły się na wspomniane wydawnictwo. Wcześniej, w grudniu 2007 roku, wybrane prace zaprezentowane zostały na wystawie w Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie, która towarzyszyła VII Festiwalowi Filmowemu "Vitae Valor" /"Wartość Życia"/, zorganizowanemu przez Stowarzyszenie Akademickie "Tratwa", przy współpracy Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek. Podczas Festiwalu nastąpiło również uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.
Album "Gmina Skrzyszów w obiektywie" jest dostępny w bibliotece GCKiB.

 

Kolejna publikacja GCKiB

 


Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie