Vsmart Extensions
PDF Drukuj Email
Program \"Biblioteki z Internetem TP\"

Telekomunikacja Polska zaprasza gminne biblioteki publiczne do włączenia się do programu "Biblioteki z Internetem TP", w ramach którego Grupa TP zapewni usługi dostępu do Internetu, na zasadach określonych w regulaminie. Będzie można podłączyć do sieci wszystkie komputery w bibliotece oraz zaoferować dostęp do łącza innym użytkownikom, także bezprzewodowy.
Program prowadzony jest na mocy porozumienia w sprawie internetyzacji polskich bibliotek publicznych z dn. 6 sierpnia 2009 r. zawartego pomiędzy TP, Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Jednocześnie Fundacja Orange zainaugurowała program ?Akademia Orange dla bibliotek?, którego celem jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by gminne biblioteki publiczne stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie