Vsmart Extensions
PDF Drukuj Email

Protokół z obrad jury Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Twarze"

zobacz zdjęcia...


W dniach 3-7 marca 2011 r. jury Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Twarze" w składzie:

Tadeusz Koniarz - fotoreporter, filmowiec, pedagog, członek Klubu Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich - przewodniczący jury
Jan Gomoła - fotografik, instruktor fotografii kat. S, członek honorowy Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego - członek jury
Marta Garcia-Darowska - artystka - Sorbona, Wyższa Szkoła Luwru, członek ICOM (International Council of Museums), Centre de Ressources Photographie - Francja - członek jury

oceniło 1897 prac 203 autorów zgłoszonych do konkursu w dwóch kategoriach wiekowych.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I

I miejsca nie przyznano

II miejsce :
Weronika Pawłowska-Tarnów
Maja Kulińska-Częstochowa

III miejsce :
Emilia Węgrzynkiewicz - Szczyrk
Justyna Glińska - Sokółka
Wiktor Bochenek-Tarnów

Wyróżnienia:
Karol Topczewski - Białystok
Klaudia Galus - Ładna

Kategoria II
I miejsce :
Jakub Ochnio - Zgłobice
Arkadiusz Stokłosa - Tarnobrzeg

II miejsce :
Anita Czarniecka - Gdańsk
Paulina Korobkiewicz - Przejma Wysoka
Natalia Bylok - Zamarski Hażlach

III miejsce :
Łukasz Kieroński - Rzuchowa
Sławomir Stępień - Police
Andrzej Borowiec - Lublin

Wyróżnienia:
Agnieszka Puła - Szynwałd, Wiktoria Wojciechowska-Lublin, Szymon Poręba-Tarnów, Kinga Kałuża-Częstochowa, Tomasz Okoniewski-Korczyna, Piotr Pardus-Łódź, Bartłomiej Patelczyk-Gdynia, Dominika Czeczot-Bogumiłowice, Karolina Ćwiękała-Częstochowa, Angelika Zawalska-Grabowiec

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 99 prac 54 autorów. Ekspozycję oglądać będzie można na Rynku w Tarnowie oraz w Tarnowskim Centrum Kultury od 26 marca 2011r.

Autorzy wystawy:

I kategoria
1.Bartosz Więcek - Rożnów
2.Krzysztof Jerzy Szkurłatowski - Wejherowo
3.Klaudia Galus - Ładna
4.Emilia Węgrzynkiewicz - Szczyrk
5.Karol Topczewski - Białystok
6.Wiktor Bochenek -Tarnów
7.Weronika Pawłowska -Tarnów
8.Maja Kulińska - Częstochowa
9.Piotr Krakowski - Konstantynów Łódzki
10.Szymanek Dominika - Wrocław
11.Justyna Glińska - Sokółka

II kategoria
1.Izabela Matuszyńska - Pszczyna
2.Dominika Czeczot - Bogumiłowice
3.Marta Wiktoria Trojanowska - Radom
4.Ewelina Ura - Sandomierz
5.Bartłomiej Pawelczyk - Gdynia
6.Kamil Strzała - Skrzyszów
7 Natalia Glazer - Gdańsk
8. Jakub Ochnio - Zgłobice
9. Arkadiusz Stokłosa - Tarnobrzeg
10. Hubert Ziółek - Reszel
11. Karolina Jabłońska - Warszawa
12. Dominika Dworszczak - Jabłonka
13. Martyna Pszenniak - Bydgoszcz
14. Agata Ziętarska - Toruń
15. Krzysztof Piotr Szkurłatowski - Wejherowo
16. Marek Matuszczyk - Wierzchosławice
17. Krystian Buła - Myszków
18. Piotr Pardus - Łódź
19. Angelika Zawalska - Grabowiec-Góra
20. Jacek Niewczas - Płoty
21. Tomasz Okoniewski - Korczyna
22. Filip Wawrzyniak
23. Łukasz Kieroński - Rzuchowa
24. Paulina Korobkiewicz - Przejma Wysoka
25. Agnieszka Jaklewicz - Szczecin
26. Natalia Blok - Zamarski Hażlach
27. Piotr Zabłudowski
28. Adam Żołądź Łęg Tarnowski
29. Andrzej Borowiec - Lublin
30. Anna Murawka - Tuchola
31. Mariusz Szczawiński - Częstochowa
32. Wiktoria Wojciechowska - Lublin
33. Agnieszka Puła - Szynwałd
34. Gabriela Bednarz - Skrzyszów
35.Szymon Poręba - Tarnów
36.Joanna Muniak - Łękawka
37.Anita Szczerba -Tarnów
38.Ewa Szczurek -Toruń
39.Michalina Woźniak - Lublin
40.Karolina Ćwikała - Częstochowa
41.Kinga Kałuża - Częstochowa
42.Sławomir Stępień - Police
43.Ilona Podlecka - Kraków

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

Teatr Piasku

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie