Vsmart Extensions
PDF Drukuj Email

BIBLIOTECZNE NOWOŚCI


Kolejny już rok biblioteka GCKiB w Skrzyszowie pozyskała środki z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowości książkowych.

We wrześniu 2007 roku placówka otrzymała 11 tys. złotych w ramach programu operacyjnego ?Promocja czytelnictwa?. Celem programu jest poprawa jakości zbiorów bibliotecznych i dostępu do zbiorów, w tym wsparcie wydawnictw i sieci dystrybucji książki, zwiększenie efektywności promocji polskiej książki w kraju i za granicą, rozwój czasopism kulturalnych, promocja tłumaczeń i przekładów ambitnej literatury zagranicznej, jak również zwiększenie zainteresowania książką.
Bogaty księgozbiór skrzyszowskiej biblioteki wzbogacony został o pozycje z dziedziny literatury popularnonaukowej, podręczniki akademickie, albumy, przewodniki, encyklopedie, opracowania biograficzne i monograficzne, słowniki oraz klasykę literacką w oryginalnych językach (np. najnowszą, ostatnią część przygód Harry?ego Pottera, nieprzetłumaczoną jeszcze na język polski ? ?Harry Potter and the Deathly Hallows?).
Młodzież uczącą się oraz studentów zapraszamy do skorzystania z naszych bibliotecznych nowości.

 

Zobacz nowości...

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie