Vsmart Extensions
PDF Drukuj Email

?Przedmioty ścisłe ? na luzie!?


?Przedmioty ścisłe ? na luzie!? to inicjatywa mająca na celu ułatwienie przyswajania szkolnej wiedzy z przedmiotów ścisłych, adresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Jest czymś pośrednim między pogadanką, kołem zainteresowań i korepetycjami.

Od początku, tj. od 2000 roku, prowadzi je Tomasz Ordowski, który tak o sobie mówi: ? Staram się zainteresować młodych ludzi matematyką, chemią i fizyką, czyli bardzo ciekawymi przedmiotami, które dla wielu uczniów są ?czarną magią?. Próbuję ten stan zmienić, ułatwić im poszerzenie swojej wiedzy, zachęcić do samodzielnego myślenia.

W ciągu tych lat skorzystało z zajęć kilkadziesiąt osób. Zdarza się, że po pomoc i radę zwracają się do Tomasza Ordowskiego również studenci. Podczas spotkań można się też dowiedzieć o nowościach wydawniczych z dziedziny nauki oraz o czasopismach popularnonaukowych, często uczniom nieznanych,
takich jak ?Delta?, ?Wiedza i Życie? czy ?Świat nauki?.

Zajęcia w cyklu ?Przedmioty ścisłe ? na luzie!? odbywają się nieodpłatnie
w GCKiB w piątki (godz. 14-16) i w soboty (godz. 9-12).


Kontakt z prowadzącym:
tel. 0-14 674-52-42 lub 0-668-132-579;
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie