Vsmart Extensions
PDF Drukuj Email


W KRÓLESTWIE CUDÓW ARCHITEKTURY


zobacz galerie...

Ta wycieczka pozostanie na długo w pamięci jej uczestników! Zorganizowany 19 września 2009 przez GCKiB wyjazd do Inwałdu do Parku Miniatur zachwycił wszystkich, którzy odpowiedni wcześniej zarezerwowali sobie miejsce w autokarze.

Na dwa tygodnie przed terminem zabrakło już bowiem miejsc, chociaż w autokarze mogło zasiąść 58 osób!

Spore wrażenie robią makiety najsłynniejszych budowli świata. W inwałdzkim Parku Miniatur zgromadzono ich blisko 40. Godzinę trwał spacer z panią przewodnik, która o każdym obiekcie opowiadała ciekawe szczegóły i podawała fakty związane z jego powstaniem.
A to przecież nie wszystko, co oferuje Park Miniatur. Do dyspozycji zwiedzających są też małe samochodziki (czyli autoscootery), Koło Młyńskie, szalona Gondola Piratów, Zielony Labirynt, symulator lotów kosmicznych, kino czterowymiarowe (4 D), Saloon Szeryfa (wraz z kinem interaktywnym), przerażające korytarze piramidy (czyli Egipt Horror Show), Małpi Gaj, kolejka elektryczna i zjeżdżalnie. Raj dla maluchów, ale i dorośli świetnie się bawili. Najlepszy dowód, że dwukrotnie przesuwano, na prośbę uczestników, godzinę powrotu do Skrzyszowa. Wszak dodatkową zaletą była nadzwyczaj udana pogoda, która sprzyjała spacerom i zabawie na wolnym powietrzu.
6 godzin spędzonych w królestwie miniaturowych cudów architektury minęło prawie niepostrzeżenie.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie