Vsmart Extensions
PDF Drukuj Email

5. WAKACYJNY WYJAZD DO KRAKOWAZapoczątkowane w lipcu 2006 roku i kontynuowane w roku 2007 "Wakacyjne wyjazdy do Krakowa" cieszą się nadal dużym zainteresowaniem. W wyjazdach mogą brać udział zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Najbliższy wyjazd, przygotowany przez GCKiB: 17 lipca 2008 (czwartek).
Ta propozycja adresowana jest do wszystkich, którzy czas letniej kanikuły spędzają w domu, nie mając możliwości dłuższego wyjazdu - na wczasy, kolonie czy obozy, lub do tych, którzy chcą skorzystać z atrakcyjnej wycieczki. Wycieczka obejmuje swoim programem cały dzień.
Podczas najbliższej wyprawy uczestnicy wezmą udział w seansie kina trójwymiarowego IMAX, gdzie obejrzą film "Dinozaury żyją!" (USA, 2007, reż. David Clark i Bayley Silleck). Zobaczą pierwsze stworzenia z okresu triasu i potwory
z okresu kredy - w ogromnych rozmiarach. Wszak ekran w kinie IMAX ma wymiary 18 metrów na 24 metry! Dołączymy do sławnych paleontologów w chwili, gdy odkrywają nowe szczątki prehistorycznych gadów oraz stwierdzają, iż potomkowie dinozaurów nadal żyją wśród nas. Realistyczna i naukowo dokładna animacja komputerowa przywraca dinozaury do życia w sposób, który wywołuje niezapomniane wrażenie! Dzięki odpowiedniej technice rejestracji i odtwarzania obrazu oraz dzięki specjalnym okularom, które każdy widz otrzymuje przed wejściem na salę kinową, uzyskujemy niesamowite wrażenie przestrzeni.
Kolejnym miejscem odwiedzin będzie Park Wodny, gdzie przez 2 godziny uczestnicy będą pływać, nurkować, szusować na licznych zjeżdżalniach, poddawać się biczom wodnym, pławić się w jacuzzi, przeprawiać przez "most tybetański"
i korzystać z wielu innych atrakcji.
Pobyt w grodzie Kraka zakończy 3-godzinne zwiedzanie (i w miarę posiadanych środków zakupy) w Galerii Krakowskiej , gdzie 270 markowych sklepów prezentuje najnowsze trendy, style i wzornictwo z podstawowych dziedzin życia, kuchnie
z różnych stron świata serwują sporo smakowitych potraw, a przestronne, klimatyzowane pasaże gwarantują komfortowe warunki pobytu w tym największym centrum handlowo-usługowym w Małopolsce.
Zainteresowani uczestnictwem w "5. Wakacyjnym wyjeździe do Krakowa" winni zjawić się w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie, w godz. 8-16 (codziennie oprócz sobót) i zgłosić chęć udziału w wycieczce. Osoby niepełnoletnie, wyjeżdżające bez dorosłego opiekuna, muszą dostarczyć pozwolenie od rodziców. Formularz takiego oświadczenia można pobrać w GCKiB oraz w filiach bibliotecznych w Szynwałdzie, Łękawicy i Pogórskiej Woli.
Zgłoszenia przyjmowane będą, w miarę wolnych miejsc, do 14 lipca br. (poniedziałek). Koszt wyjazdu dla jednej osoby - 32 zł. Ilość miejsc ograniczona.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie