Vsmart Extensions
Nowości:
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
PDF Drukuj Email
15.10.2011

Człowiek Najlepsza Inwestycja

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie pn.

Skrzyszowska Szkoła Małych i Dużych Anglistów

Gmina Skrzyszów ogłasza nabór na bezpłatny kurs nauki języka angielskiego dla 65 mieszkańców z terenu Gminy Skrzyszów(35 dzieci w wieku 8-13 lat oraz 30 dorosłych spokrewnionych z dzieckiem).

W szczególności do wzięcia udziału w kursie zapraszamy panów!

Mężczyzna też może mówić po angielsku!!!

Przyjmowanie zgłoszeń od 17 do 25 października 2011r. pokój nr 4 w Urzędzie Gminy w Skrzyszowie

Więcej informacji....

 

 
PDF Drukuj Email

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie

pt.

Skrzyszowski Taniec - Wczoraj i Dziś.

więcej....

 
PDF Drukuj Email

III Kwartał -zobacz....

 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

Wariacje pokonkursowe ? ?Pamiętajmy o ogrodach?

 

W marcu b.r. Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie ogłosiło konkurs ?Pamiętajmy o ogrodach? dla właścicieli ogrodów znajdujących się na terenie Gminy Skrzyszów. Dokładny regulamin oraz informacje można było uzyskać na stronie internetowej GCKiB oraz w siedzibie organizatora. Mieliśmy nadzieję i przekonanie, że tak sympatyczny konkurs znajdzie niemałe grono chętnych uczestników. Liczyliśmy na odwagę i spontaniczność właścicieli, na ich chęć zdrowej rywalizacji, pragnienie pokazania swoich dokonań i podzielenia się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz czytelnikami i internautami. Tak się jednak nie stało. Na konkurs wpłynęły tylko dwa zgłoszenia. Z Szynwałdu i Ładnej. Wobec takiej sytuacji zdecydowaliśmy, że konkurs się nie odbędzie i nie powołaliśmy komisji konkursowej. Uznaliśmy natomiast, że osoby które zgłosiły swój akces do konkursu należy nagrodzić za ich odwagę, kreatywność i wrodzone poczucie piękna. Stąd wręczone podczas Dożynek Gminnych w Skrzyszowie nagrody książkowe.

Nadal mamy nadzieję, że tego typu konkursy, mają sens. Liczymy, że duch zdrowej rywalizacji i zabawy jest w stanie wziąć górę nad niepewnością, nieśmiałością czy pesymizmem. Mamy nadzieję ,że mieszkańcy Gminy Skrzyszów potrafią otworzyć się na nowe propozycje i pozytywnie na nie odpowiedzieć lub choćby się do nich ustosunkować . Stare porzekadło ?Siedź w kącie, a znajdą cię? nie jest już dzisiaj aktualne w żadnej dziedzinie życia.

 

 
«pierwszapoprzednia21222324252627282930następnaostatnia»

Strona 24 z 37

Reklama

Biblioteka w Szynwałdzie

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8